Satış Hizmetleri

Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümler ve çok yönlü hizmet sunan Prodigi Bilişim müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile 2003’den beri bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır.

Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak talebe özel hizmet anlayışını Prodigi Bilişim kurumsal kimliği ile bütünleştiren, müşterilerinin teknolojik ürün ihtiyaçlarını karşılarken sadece ürün temini değil profesyonel çözüm ve hizmetler bütünü sunmaktadır. Satış veya kiralama sonrasında ise; lojistik, kurulum ve servis hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Proje ve Teknoloji Danışmanlığı

IT departmanlarının istek ve talepleri doğrultusunda giriş seviyeli ve ileri seviyeli tüm teknolojik ürünlerde ve alt yapı çalışmalarında büyük bir bilgi birikimine sahip olan uzman kadromuz tarafından, müşteri ihtiyaçlarını doğru anlayabilme analiz edebilme ve bu analiz sonucunda doğru ve uygun çözümler sunarak müşteri IT bütçesini doğru kullanmalarını sağlamaktır.