Prodigi Bilişim, donanım, yazılım, altyapı ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere, müşterilerimize, bilgi ve iletişim teknolojileri konusundaki ihtiyaçlarını karşılayarak, maliyet ve rekabet avantajı sağlamayı hedefleyerek, 2003 yılında kurulmuştur. Bugünün şartlarında her kurumun en büyük ihtiyacı, kaliteli, hızlı ve sürekli hizmettir. Prodigi Bilişim gerek kendi uzman kadrosuyla gerekse çözüm ortağı olan yerel ve ulusal firmalarla, kurumlara ihtiyaçları olan çözüm, ürün veya hizmetleri, en hızlı haliyle sunar.

Vizyonumuz

Firmamızı; bilişim sektöründe Türkiye’nin teknolojik gelişmelerine yön verenkurum, kuruluş ve bireylerin teknolojiyi en etkin biçimde kullanabilmeleri için yol gösteren sektöründe tüm dünyada kabul gören güçlü, güvenilir ve öncü bir kurum haline getirmektir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin verimlilik ve karlılıklarını arttırabilmeleri için tüm bilişim gereksinimlerini bir merkezden sağlayabilecekleri, güvenilir, güler yüzlü, müşterilerine karşı sorumlu bir yönetim anlayışıyla, hizmet verdiğimiz tüm kurum, kuruluş ve bireylere gerekli hizmeti sunmaktır.